Konstrukce

Velmi dobře si uvědomuje, že v dnešní době hraje důležitou roli nejenom líbivý design, ale i kvalitní konstrukční řešení, které může v některých případech znamenat právě TEN důležitý náskok před konkurencí. Naše řešení mohou být právě tím významným náskokem, přesto se vždy snažíme brát ohled na požadavky a možnosti klienta.

Jednotlivé projekty zpracováváme ve 3D v programech Pro Engineer nebo Solid Works včetně všech technologických náležitostí pro daný způsob výroby. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme navrhnout a použít optimální technologii výroby od obráběných dílů, přes plechové dílce, laminované díly, vakouvané plasty, vstřikované plastové díly až po hliníkové odlitky.

Zvláštní význam má v našich schopnostech reverzní egineering a modelování ve volných plochách. Reverzní engineering je zpracování 3D elektronického modelu na základě hotového výrobku nebo fyzického modelu. Jeho hlavní využití je při vytváření složitých tvarově nedefinovatelných dílech nebo při zpracování ergonomických částí jako jsou různé pažby, rukověti, židle apod. Díky softwaru ProEngineer a našim zkušenostem jsme jako jedni z mála schopni vytvořit výrobek takřka bez tvarového omezení, přesto s kvalitně definovaným povrchem.

Výstupem jsou vždy datové podklady, které je možné použít přímo pro výrobu prototypových modelů a následně výrobních nástrojů. Současně s datovými podklady je vytvořena výkresová dokumentace jednotlivých dílů a sestav.

Naše konstrukční zkušenosti dávají stejně jako v designu 100% záruku vyrobitelnosti za cenu rozumných výrobních nákladů.

 

 

Pro každého klienta má naše konstrukční oddělení originální a zajímavé řešení nového výrobku a ty nejzajímavější z nich si můžete prohlédnout v naší galerii v sekci "projekty".